OFPOF

Khloe Kardashian, Yeniden Vücut Bulma Programına Konuk Oldu

-
169
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Khloe Kardashian, Yeniden Vücut Bulma Programına Konuk Oldu
306 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Konuk olduğu programda Ranella isimli bir bayanın kötü alışkanlıklarından ve kilolarından kurtulmasında yardımcı oldu.

ünlü televizyon kişiliği ve Kim Kardashian’ın kız kardeşi Khloe televizyon şovları ve katıldığı programlar ile adından her an söz ettirebiliyor. Khloe insanları yeniden hayat sevincini kazandırma tarzında bir programa konuk oldu. Bu programda insanların hatalarından dolayı hayatlarını mahvettikleri kilolardan ve kötü alışkanlıklardan vazgeçmelerine olanaklar sağlanarak uzmanlar tarafından destek alınmasını sağlıyor. Oldukça zor bir iş başardıklarını belirten Khloe uzman doktorlara ve diyetisyenlere bu çabaları için teşekkür etti.

Konuk olduğu programda Ranella isimli bir bayanın konuk olarak katıldığı özellikle kilolarından ve bazı kötü alışkanlıklarından dolayı artık yorulduğunu belirtmiş ve onlardan yardım istediğini söylemişti.

Uzun çalışmalar, diyetler ve programlar sonrasında hem kötü alışkanlıklarından vazgeçmeyi başarabilen Ranella hem de fazla kilolarından kurtulmaya başladı. Bu süreç içerisinde Ranella’ya destek olanlardan biri de Khloe’ydi. O da hem tecrübelerinden hem de kendi sağlığından dikkat ettiği durumlardan bahsederek Ranella’ya destek oldu.

Ranella ayrıca "Bana olanlar için başkasını suçlayamam. Yaptığım her şey için kendimi suçlayabilirim, onlar bana yalnızca gerçeği söylerdi. On iki hafta önce, aynaya bakmaya utanıyordum şimdi ise aynaya baktığımda gerçekten çok mutlu oluyorum." dedi. 

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık