OFPOF

Khloe Kardashian, Los Angeles Havaalanı'nda Görüldü

-
258
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Khloe Kardashian, Los Angeles Havaalanı'nda Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Televizyon ekranlarının ünlü ismi Khloe Kardashian Los Angeles Havaalanı'nda büyüyen karnını gizlerken görüldü.

Reality yıldızı Khloe Kardashian, Tristan Thompson'dan hamile olduğunu açıkladıktan birkaç gün sonra Los Angeles Havaalanı'nda görüldü. ünlü yıldızın yürüyen merdivende giderken çekilen bir fotoğrafı People aracılığı ile çevrimiçi olarak paylaşıldı. Görüntüde Khloe Kardashian'ın güneş gözlükleri ile tamamen siyah giyinmesi dikkatlerden kaçmadı. "Keeping Up With the Kardashians" yıldızı ayrıca kendisine bol gelen siyah bir kapşonlu ile bebeğin karnında oluşturduğu şişliği gizlemesi de ünlü ismin hayranlarını şaşırttı.

Kardashian, hamile olduğunu açıklamasından hemen sonra karnını gizlemek istemiş gibi görünüyor. Ancak hayranlar şimdiye kadar paylaştığı fotoğrafta yıldızın karnını zaten görmüşlerdi. Tristan Thompson'ın kız arkadaşının önümüzdeki yılın ilk aylarında doğum yapması bekleniyor. Ancak karnının büyümesi henüz tam belli olmadığı için küçük kız kardeşi Kylie Jenner'ın daha önce doğum yapması da mümkün görünüyor. 20 yaşındaki Kylie Jenner da erkek arkadaşı Travis Scott ile birlikte bir bebek bekliyor.

Bu hafta paylaştığı fotoğraf ile Khloe Kardashian, Thompson'ın oğlu için ebeveyn olacağını açıklamıştı. Thompson daha önceden Jordan Craig ile olan ilişkisinden Prince isminde bir çocuğa sahipti.

Khloe Kardashian, Los Angeles Havaalanı'nda Görüldü-jp5accw1b2

Kaynak: ibtimes.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık