OFPOF

Khloe Kardashian İlk Çocuğuna Hamile

-
290
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Khloe Kardashian İlk Çocuğuna Hamile
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tristan Thompson ile birlikte yaşamını sürdüren TV ünlüsü Khloe Kardashian’ın hamile olduğu iddia edildi

Magazin dünyasının yeni haberine göre Khloe Kardashian'ın ilk çocuğunu erkek arkadaşı Tristan Thompson ile birlikte beklediği iddia edildi.

Haftalık raporlar, "çoklu kaynaklar"ın Khloe Kardashian hamile olduğunu teyit ettiğini bildirdi. Amerikalı televizyon kişiliği ünlü modacı ve TV ünlüsü Kim Kardashian’ın kız kardeşi Khloe Kardashian TMZ haberlerine göre hamile olduğunu yakın çevresi ile paylaştı ancak kendi ağzından henüz resmi bir açıklama yapmadı.

2009 ve 2016 yılları arasında Lamar Odom ile evlilik süreci yaşayan ve bu süreç içerisinde herhangi bir çocuğa sahip olmayan ünlü isim için o zamanlarda doğurganlık tedavisi aldığı iddia edilmiş ancak Khloe'nin hamile kalmadığı biliniyordu. Bunun ise herhangi bir tedavi veya benzeri bir süreç ile değil tamamıyla doğal olduğu iddia edildi.

En küçük kızkardeşi Kylie Jenner’ın da erkek arkadaşı Travis Scott ile ilk çocuğunu bekliyor olması da iki ünlü kız kardeş için ayrı bir mutluluk oldu. Heat dergisi ise 26 yaşındaki Khloe ve NBA basketbol oyuncusu Tristan’a sosyal medya üzerinden mesaj verdiğini belirtti.

Kaynak: www.thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık