OFPOF

Kevin Hart Aldatma Haberlerini Yalanladı

-
195
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kevin Hart Aldatma Haberlerini Yalanladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

3.çocuğunu bekleyen Kevin Hart eşini gizemli bir kadın ile aldatma haberlerini yalanladı ve dalga geçti.

Amerikalı komedyen, oyuncu, yapımcı ve metin yazarı Kevin Hart hem gösterileri, hem tv şovları, hem konuk olduğu programlar, hem de çalışmaları ile her zaman magazin dünyasının en önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Eniko Parrish ile 2011 yılından bu yana evli olan ünlü komedyen, Hendrix Hart ve Heaven Hart adında iki kız çocuğa sahiptir. Şu sıralar eşinin hamile olması ile birlikte üçüncü çocuğu bekleyen ünlü çift geçtiğimiz günlerde gelen bir haber ile sarsıntıya uğradığı iddia edilmişti.

İddiaya göre geçtiğimiz günlerde bir gece kulübü çıkışında görüntülenen Kevin Hart yalnız değildi, ancak yanındaki eşi Eniko Parrish de değildi, arabasının arka kısmında tanınmayan ve gizli bir şekilde oturan bir bayan olduğu görülmüş ve Kevin tüm soruları cevapsız bırakmıştı.

İddiaya göre ise Eniko Parrish ve Kevin Hart  arasında bu yüzden soğukluk olmaya başlamıştı.

Ancak Kevin Hart geçtiğimiz gün sosyal medya paylaşım uygulaması hesabı üzerinden ilginç bir fotoğraf paylaştı.

#LiveLoveLaugh ..... [Kahrolası başımı salladı.]” etiketi ile paylaştığı fotoğrafta mobilinden bu haberi okuduğunu ve güldüğünü gösteren Kevin, detaylı olarak açıklamala yapmasa da her şeyi yalanladı ve gülüp geçtiğini belirtti. Eşi Eniko ise şu ana kadar henüz bir açıklama yapmadı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık