OFPOF

Kendrick Lamar, 'Humble' ile MTV VMA Adayı Oldu

-
187
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kendrick Lamar, 'Humble' ile MTV VMA Adayı Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Her yıl şarkıcılara ödüller dağıtan MTV'nin Video Müzik Ödülleri'ne (VMA) bu yıl Kendrick Lamar damgasını vurdu.

Rap şarkıcısı Kendrick Lamar, MTV video müzik Ödülleri'nde 8 dalda aday olarak birçok ödülle geri dönecek gibi görünüyor. Artan şöhreti ve sosyal medyada giderek daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesi sayesinde Kendrick Lamar son dönemin popüler isimlerinin arasında yer alıyor. Humble şarkısı için çekilen müzik videosu ile gündemde uzun süre yer edinen rapçiyi adaylık sıralamasında 5 adaylık ile Katy Perry ve The Weeknd izliyor.

Lamar'ın Humble müzik videosunda Leonardo da Vinci'nin ünlü Son Akşam Yemeği adlı tablosunu yeniden yaratan ve alevli saçları ile dikkat çeken rapçi, hayranların oylarıyla seçilen gençlere yönelik en iyi ödül olan yılın videosu ödülü için yarışacak.

Bu kategoride ayrıca The Weeknd'in Reminder, Bruno Mars'ın 24K Magic, Alessia Cara'nın Scars To Your Beautiful ve DJ Khaled'e Rihanna ve Bryson Tiller'in eşlik ettiği Wild Thoughts müzik videosu da yer alıyor.

Katy Perry'nin yüksek bütçeli Chained to the Rhythm isimli müzik videosu Oblivia isimli retro fütüristik bir tema parkını gösteriyordu. Bu müzik videosu ile Katy Perry en iyi pop müzik videosu ve görsel efekt kategorilerinde yarışacak.

Kaynak: gulfnews.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık