OFPOF

Kendall Jenner Yeni Bir Ev İstiyor

-
360
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kendall Jenner Yeni Bir Ev İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kendall Jenner, önceki evine hırsızların girmesinin ardından daha güvenli bir ev arayışına girdi.

Kendall Jenner, bu yılın başlarında gerçekleşen hırsızlık olayının ardından Los Angeles'ın batısındaki yeni bir ev arıyor. 21 yaşındaki modelin evi bu yılın mart ayında soyuldu ve ev adresini görmeye gelen çılgın bir takipçiye katlanmak zorunda kaldıktan sonra uzaklaşmaya karar verdi. TMZ tarafından bildirilene göre ünlü model, şu anda yaşadığı evi 6.5 milyon dolarla satın almıştı, ancak Los Angeles'ın batısındaki bir ev için yaklaşık 15 milyon dolar harcamak istiyor. Bu arada Kendall daha önce "Kardashian'dan ziyade bir Jenner" olduğunu itiraf etmişti.

Kendall; "Ben hep farklı olan oldum. Sanırım bunu babamdan alıyorum. Sanırım, bir Kardashian'dan çok bir Jennerim ... [Ben] ailemin geri kalanından daha özelim, sanırım. Çünkü güçlü olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, insanların her zaman sahip olamayacaklarını isteyeceklerini düşünüyorum. Biraz gizeme sahip olmak daha güzel." şeklinde konuşması olmuştu.

Kris Jenner, Kendall'ın evinden çalınan mücevherlerden sonra ailenin güvenliğini arttırdığını söyledi. Kendall'ın kız kardeşi Kim Kardashian West de geçen sene Paris'te silahla soyulmuştu.

 

kaynak: fashion.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık