OFPOF

Katy Perry'nin 96 Saatlik Canlı Yayını Sona Erdi

-
532
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Katy Perry'nin 96 Saatlik Canlı Yayını Sona Erdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Katy Perry geçtiğimiz günlerde ilginç bir etkinlik ile 96 saat boyunca Youtube’da canlı yayın yapmıştı ve yayını konseri ile sonlandırdı.

Katheryn Elizabeth "Katy" Hudson, bilinen sahne adıyla Katy Perry, Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu geçtiğimiz günler ilginç bir etkinlik başlattı. Youtube üzerinden bir canlı yayın başlatan Katy Perry tamı tamına 96 saat boyunca bu canlı yayını devam ettirdi ve ilginç bir hikaye paylaştı.

Bu 96 saat boyunca birçok kişisel ve genel konularda sırlar paylaşan ünlü güzel yıldız böylelikle hayranları ile de günlük yaşamını, konser hazırlıklarını ve etkinliklerini daha yakın kadrajda göstermiş oldu.

Yeni albümü Witness'ın yayınını kutlamak için Katy, YouTube'da herkesin onu hafta sonu boyunca izlemesine izin veren bir canlı yayın yayınlayan güzel yıldız bu süreç içerisinde de hep popüler listede yer aldı. Canlı akış, Pazartesi günü Los Angeles'ta bir fan konseriyle sona erdi ve şimdi, tüm canlı akış olayından en çok açığa vuran anları geriye bakıyoruz.

Canlı akışla ilgili en çok konuşulan anlardan biri, Katy'nin şarkı sözlerini "Swish Swish" şarkısına çevirdiği Pazartesi konserinde gerçekleşti. Şarkı, Taylor Swift ile ilgili olduğu söyleniyor ve sanki Katy Pazartesi günü ona bir mesaj gönderiyormuş gibi geliyor.

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık