OFPOF

Katy Perry, Nicki Minaj ile Swish Swish Parçasını Çıkardı

-
344
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Katy Perry, Nicki Minaj ile Swish Swish Parçasını Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Katy Perry'nin Swish Swish isimli yeni parçası Taylor Swift'e karşı bir cevap olabilir.

Katy Perry'nin yeni albümü Witness, 9 Haziran'da piyasaya sürülecek, ancak albüm piyasaya çıkmadan önce ön sipariş için hazır durumda. Dijital albümü önceden sipariş eden hayranlar, Nicki Minaj'ın yer aldığı "Swish Swish" şarkısının yanısıra Bob Marley'nin torunu Skip Marley ile olan düet parçası "Chained to the Rhythm" ve Migos'un eşlik ettiği "Bon Appétit" isimli şarkılara sahip olacaklar.

Yeni şarkı gece yarısı yayınlandı ve taraftarlar bunun Katy Perry'nin düşmanı Taylor Swift ile ilgili olduğunu söyleyerek magazin dünyasını karıştırmayı başardılar. Perry geçen hafta Entertainment Weekly ile yaptığı bir röportajda "çok güçlü bir kayıt" olacağı konusunda ısrar ederek şarkı aracılığıyla Swift'in "Bad Blood" şarkısına yanıt vereceği konusunda tartışmalara yol açtı.

Katy Perry, "Unutulmaması gereken bir nokta var: Zayıflık için nezaket hatası yapamazsın ve benim için gelme. Ve bu hiç kimse için değil ve sanki öyleymiş gibi alıntı yapmayın, çünkü öyle değil," dedi. "Dürüst olmak gerekirse, kadınlar bir araya geldiğinde ve birleşmeye karar verdiklerinde, bu dünya daha iyi bir yer olacak. Ama şunu söyleyeyim: Her şey bir sonuca sahiptir." diyerek ekledi.

ünlü şarkıcı verdiği röportaj ile Witness albümünün herhangi birisi hakkında olmadığını iddia etti. "Bu kayıt, herkesin beni görüp duyabilmesi için," dedi Katy Perry.

Ancak yine de "Swish Swish" şarkısında yer alan sözlerin Taylor Swift ile ilgisi olmadığını söylemek zor gibi görünüyor.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık