OFPOF

Katy Perry, Estetik Ameliyatı ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

-
680
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Katy Perry, Estetik Ameliyatı ile İlgili Açıklamalarda Bulundu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, sonunda estetik ameliyatı olması ile ilgili konuştu.

Katy Perry ile yapılan yeni bir röportaj sırasında ünlü yıldız güzelliği hakkında konuştu ve mükemmel cilt elde etme ile ilgili önemli bilgiler açıkladı. Ayrıca bazı ipuçlarını ve püf noktalarını paylaştı ve bıçak altına girip girmediğini açıkladı.

"Herhangi bir [estetik cerrahi] yaptırmadım. Lazer yaptırdım ve çukurlar için gözlerimin altına enjeksiyon yaptırdım ve bunu gözünün etrafı koyu renk olan ve bir çözüm isteyen herkese tavsiye ediyorum. Ama tüm varlığım gerçek. İnsanlar sahte olduğumu düşünmeye yöneliyorlar ama önemli değil," dedi Perry.

Ünlü şarkıcı estetik cerrahi hakkında konuşmaya devam etti ve "Kendiniz hakkında daha iyi hissetmenizi sağlayan ne olursa yapın," diye ekledi.

Diğer ünlüler gibi Katy Perry de bir şarkıcı olarak piyasaya giriş yaptığı zamandan beri daima övüldü ve eleştirildi. İnsanların onu eleştirmek için kullandıkları şeylerden biri de sivilceydi. Katy uzun süredir sivilcelere sahip değil ve Proactiv'in cildi temizlediğini iddia ediyor.

"20li yaşlarımın başlarında gerçekten kötü bir cildim vardı, strese bağlı olarak bir şeyler çıkmaya başlıyordu. Lazer tedavileri ve farklı merhemleri denediğimi hatırlıyorum. Birisi Proactiv kullanmamı önerdi ve ben de işe yaramayacağını düşünmüştüm. Ama on yıldır kullanıyorum ve inanılmaz oldu."

Kaynak: celebrityinsider.org


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık