OFPOF

Karen Clifton, Eşi Kevin Clifton'dan Ayrılıyor

-
194
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Karen Clifton, Eşi Kevin Clifton'dan Ayrılıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü güzel dansçı Karen Clifton ve dansçı Kevin Clifton çifti ayrılma kararı alıyor.

Valencia, Carabobo, Venezuela 20 Nisan 1982 doğumlu 35 yaşındaki Karen Clifton ile 27 yaşındaki muhasebeci Stuart Wood’un ilişki yaşadığı ortaya çıkmış ve eşi ile ayrılma dedikoduları ortaya çıkmıştı. Londra'daki Primrose Tepesinde sevgilisi Stuart Wood’u arkadaş çevresi ile tanıştıran Karen Clifton, eşi Kevin ile problemler yaşadığını hem yakın çevresi hem de hayranları ile paylaşmıştı.

Haber alınan yakın çevreden bir kaynak ise "Karen ve onun yeni sevgilisi kesinlikle hiçbir şeyi saklıyor gibi görünmüyordu. Arkadaşlarıyla birlikte dışarıdaydılar, rahat ve mutlu görünüyorlardı.” dedi.

2015 yılından bu yana evli olan Karen Clifton ve dansçı eşi Kevin Clifton’ın ilişkilerinin son zamanlarda kötüye gittiği iddia edilmiş ve özellikle de muhasebeci Stuart Wood ile ünlü güzel dansçı Karen Clifton’un bir arada sıkça görülmesi bu dedikoduları arttırmış ve güzel yıldızın eşinden ayrılmayı kafasına taktığı belirtilmişti.

Geçtiğimiz günlerde birlikte dışarıda görüntülenen Karen Clifton ve Kevin Clifton çifti iddialara göre ayrılık için karar aldılar ve anlaşma sağladılar. Zaten Karen Clifton’un sevgilisini arkadaşları ve yakın çevresi ile de tanıştırması bunun beraberinde gelmişti.

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık