OFPOF

Justin Bieber Tur İptalinden Sonra Hayranlarına İçini Döktü

-
350
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Justin Bieber Tur İptalinden Sonra Hayranlarına İçini Döktü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kanadalı pop yıldızı, hata yapmaya devam edeceğini, ancak onlardan artık ders çıkaracağını belirtti.

Justin Bieber, Çarşamba günü sosyal medya paylaşım sitesi ve uygulaması Twitter üzerinden attığı tweet ile birlikte uzun bir not ile hayranlarına yüreğini döktü.

23 yaşındaki pop yıldızı önceden planlanan ve biletlerinin kısa sürede bitmeye yakını olan dünya turunu şok edici bir şekilde iptal etmiş ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Kanadalı yıldız popçu bunun dini duygulardan ve işlerden dolayı olduğunu tüm hayatını yeniden gözden geçireceğini, hatalarından ders çıkaracağı için böyle ani bir karar aldığını ve zamana ihtiyaç duyduğunu belirtmişti. ünlü şarkıcı 90 milyon Instagram takipçisine yazı yazarken "asla mükemmel olmayacağını" itiraf etti ancak hatalarından ders almayı umduğunu söyledi.

"Hepinizle olan bu yolculuk için çok minnettarım... Turlardaki iptalden sonra saygınız ve sevginiz için daha önceki turlardaki heyecanınız minnettarım ama en önemlisi, bu hayat için size minnettarım! Öğrenme ve büyüme her zaman değil, kolay gibi gözüküyor ama kolay olmadığını biliyorum ve biliyorum ki yalnız değilim.”

Justin ayrıca dini duyguları hakkında da, "Bana geçmişteki fikirlerimi ve geçmişteki ilişkilerimi gelecekteki kararlarımı ve gelecekteki ilişkilerimi dikte etmememi hatırlatacak şeyleri öğretiyor.” dedi.

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık