OFPOF

Justin Bieber Şarkısının Sözlerini Unuttu

-
405
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Justin Bieber Şarkısının Sözlerini Unuttu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Justin Bieber, 'Despacito'ya ait İspanyol şarkı sözlerini unuttu ve sözlerin yerine 'bla bla bla' dedi.

Justin Bieber, en son 1 numaraya çıkan hit parçasının tüm kelimelerini bilmiyor. Verdiği bir konser sırasında pop yıldızı, 'Despacito' şarkısının sözlerinin yerine 'bla bla bla' diyerek sözleri geçiştirdi.

'Despacito' aslen Ocak ayında Porto Rikolu sanatçılar Luis Fonsi ve Daddy Yankee tarafından piyasaya sürülen reggaeton pop single parçasıydı ve daha sonra Justin Bieber'ın vokal eklemesi için şarkı tekrar remixlendi.

1996'da Bayside Boys Mix 'Macarena'dan bu yana Billboard 100'ün tepesinde çoğunlukla İspanyolca şarkı sözleri bulunan ilk şarkı olmayı başardı.

Şarkı Birleşik Devletler ve İngiltere'de 1 numaraya ulaştı ve Bieber'in oldukça etkileyici bazı İspanyolca sözler söylediği halde, şarkıcının kaydedilen versiyonun doğru olması için birden fazla adım atması gerekebilir gibi görünüyor.

Justin Bieber, 23 Mayıs'ta New York'ta 10ak'ta şarkıyı söylediği sırada bir video kaydedildi ve videoya göre ünlü şarkıcı sadece 'Despacito' kelimesini biliyor gibi görünüyor ve sadece İspanyolca şarkı sözleri sırasında kelimenin tam anlamıyla 'bla bla bla' olarak şarkıyı seslendiriyor.

'Justin Bieber no hablo español' başlıklı video TMZ tarafından paylaşıldı.

Kaynak: independent.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık