OFPOF

Justin Bieber, Çin'de Yasaklandı

-
480
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Justin Bieber, Çin'de Yasaklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber'ın Çin'in başkenti olan Pekin'de sahneye çıkması yasaklandı.

ünlü şarkıcı Justin Bieber, kötü davranışlarda bulunduğu için artık Çin'in başkentinde sahne alamayacak. Son haberler Pekin Belediye Kültür Bürosu'ndan yapılan açıklama sonrasında geldi.

18 Temmuz tarihli açıklanan raporda "Yurtdışında yaşadığı ve Çin'deki gösterileri sırasında yapmış olduğu yanlış davranışlar dolayısıyla halkın öfkelenmesine neden oldu" denildi. "Yerel eğlence pazarını düzenlemek ve arındırmak için kötü davranışlar sergileyen sanatçıları getirmeyi uygunsuz buluyoruz." diyen yetkililer yasağın nedenini açıkladı.

23 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, CNN tarafından bildirilene göre şu anda dünya turnesinde. Yakın tarihlerde Japonya, Filipinler, Hindistan, Singapur ve Endonezya'da sahne alması bekleniyor. Justin Bieber'ın resmi internet sitesi 27 Eylül'de Hong Kong'da bir gösterinin olacağını gösteriyor. Ancak şarkıcının Çin topraklarına giriş yapacağına dair bir bilgi yer almıyor.

Justin Bieber, Çin tarafından kara listeye alınan pek çok ünlü müzisyenin arasına katıldı. Yasaklanan şarkıcıların arasında Lady Gaga, Selena Gomez, Linkin Park, Bjork, Bon Jovi ve Maroon 5 gibi isimler yer alıyor.

 

kaynak: mydailytondailynews.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık