OFPOF

Jonas Brothers'ın Geri Döneceği Söyleniyor

-
473
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jonas Brothers'ın Geri Döneceği Söyleniyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jonas Brothers Instagram hesabının yeniden aktive edilmesi ile birlikte ünlü müzik grubunun hayranları heyecanlanmışa benziyor.

“L.A. Baby” şarkıcıları hayranlarına bir umut verdi. 2013 yılında yollarını ayıran Jonas kardeşlerin yeniden bir araya geleceği ile ilgili söylentiler sosyal medyada yer edinmeye başladı. Üçlü, 5 yıl önce grubu sonlandırdıktan sonra hayranlar gelecek JB turunun ne zaman olacağını soruyorlar.

Jonas Brother; Nick, Joe ve Kevin Jonas'tan oluşuyor. ünlü müzik grubu 2005 yılında kuruldu ve ilk başta "Sons of Jonas" adı ile müzik piyasasına giriş yapmak istemiş olsalar da daha sonra Jonas Brothers olarak devam ettiler.

Üçlü, plakçılık şirketinin sahibi Steve Greenberg'in ilk şarkıları olan "Please Be Mine" ı dinlemesinin ardından Columbia Records ile bir anlaşma imzaladılar. 2000li yılların ortasında Kevin Jonas 18, Joe Jonas 16 ve Nick Jonas 13 yaşındayken üç kardeş ilk albümlerini "It's About Time" ismi ile yayınladılar. Albümlerinde Bon Jovi için şarkı sözü yazan Desmond Child ve Beyonce'un Destiny's Child isimli şarkısını yazan Billy Mann ile ortak bir şekilde çalıştılar. Müzik piyasasına giriş yaptıktan sonra ünlerini giderek arttıran müzik grubu 2013 yılında ani bir şekilde grubu kapatma kararı aldılar.

Ünlü isimlerin tekrar bir araya gelip gelmeyeceği ise şimdilik sadece söylentiden ibaret. Ancak Jonas Brothers Instagram hesabının yeniden aktive edilmesi hayranların umutlarını arttırmış gibi görünüyor.

Kaynak: earnthenecklace.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık