OFPOF

Joe Simpson Kanseri Yendi

-
243
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Joe Simpson Kanseri Yendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jessica ve Ashlee Simpson'ın babası Joe Simpson, radyasyon tedavileri sayesinde kanseri yendi.

Pop rock türünde şarkıcı, söz yazarı ve aktris Ashlee Simpson ile Amerikalı pop şarkıcısı ve aktris Jessica Simpson kardeşler, babaları Joe Simpson’ın kanserden kurtulduğunu hayranları ve magazin dünyası ile paylaştılar.

Joe Simpson’ın bir süre önce kanser olduğu açıklanmış ve Simpson kardeşlerin hem ekranlardan, hem magazin dünyasından soyutlanmalarına hem de müzik dünyasından uzak kalmalarına neden olmuştu. Yoğun bir dramatik durumdan sonra kardeşler, babalarını tedavi görmesi konusunda ikna edebilmiş ve baba Simpson’ın radyasyon tedavisi başlamıştı.

Bir süredir kızların desteği ile de devamlı olarak tedavilere giren Joe, sağlıklı ve stressiz yaşam için uğraşıyordu. Tedavilere yanıt vermeye başlayan Joe’nun doktoru şu an için kanserden kurtulduğunu söylemesi aileyi sevince boğmuştu.

Bu süreç içerisinde sadece fotoğrafçılık yapabilen Joe Simpson, çektiği fotoğraflar ile oluşturduğu sergiler açmış ve hem düzenli yaşamına devam etmeye hem de tedavilerini aksatmamaya çalışmıştı.

Üstelik Joe başarılı çekimleri ile birlikte Nation - Alist dergisinin de kapak fotoğrafını çekmelerini istediklerini ve bunun için Japonya’ya seyahat edeceğini belirtmişti.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık