OFPOF

Jimmy Kimmel'ın 7 Aylık Oğlu Billy'nin Kalp Ameliyatı Başarılı Geçti

-
294
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jimmy Kimmel'ın 7 Aylık Oğlu Billy'nin Kalp Ameliyatı Başarılı Geçti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jimmy Kimmel'ın 7 aylık küçük bebeği Billy, kalp rahatsızlığı sebebiyle bir kalp ameliyatı geçirdi...

Brooklyn, New York, 13 Kasım 1967 doğumlu, tam ismi ile James Christian "Jimmy" Kimmel Amerikalı oyuncu, komedyen ve seslendirme sanatçısı, ABC kanalında 2003 yılından beri "Jimmy Kimmel Live!" adlı programın sunuculuk ve yapımcılık görevini üstleniyor. Jimmy Kimmel ve ilk eşi Gina Maddy 1998 - 2002 yılları arası olan evliliğinden Kevin ve Katherine adında iki çocuğu bulunuyor. Jimmy Kimmel, Live!'ın yardımcı başsenaristi olan Molly McNearney ile Ekim 2009'da ilişki yaşamaya başlayıp, Ağustos 2012'de nişanlandıktan sonra Temmuz 2013'te evlendiler.

39 yaşında olan Molly McNearney ve 40 yaşındaki Jimmy Kimmel çiftinin 10 Temmuz 2014'te ilk çocukları olan Jane Kimmel, 3 yıl sonra yani 2017 yılı 21 Nisan tarihinde ise ikinci bebekleri Billy Kimmel dünyaya gelmiştir. Tam adı William John Billy olan minik bebek, bir kalp rahatsızlığı ile doğdu ve doğduktan sadece 10 gün sonra açık kalp ameliyatı geçirdi. 

Ekim ayında tekrar bir ameliyat olması gereken Billy'nin soğuk algınlığı geçirmesinden dolayı ameliyat ileri bir taride ertelenmişti. Kalp kapakçıklarında sorun olduğu bilinen ve şuan 7 aylık olan Billy Kimmel'ın, bu sabah açık kalp ameliyatı geçirdiği ve bu ameliyatın başarılı geçtiği biliniyor. 3-6 ay arasında da yeni bir ameliyat olacağı konuşuluyor. Jimmy Kimmel, henüz bu konuda bir açıklamada bulunmadı.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık