OFPOF

Jessica Simpson'ın Çocukları Beğeni Topluyor

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jessica Simpson'ın Çocukları Beğeni Topluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz gün oğlu Ace Knute Johnson'ın doğum günüydü ve Jessica oğlunun mutlu yıllar şarkısını söylemesini sosyal medyada paylaştı.

1990’lı yılların sonlarına doğru şöhrete kavuşmaya başlayan aktris, model ve şarkıcı Jessica Simpson, birçok kez hem magazin hem de müzik dünyasında gündeme oturmuştu. Müzik ödüllerindeki başarıları, kliplerde performansı, aktris yaşamı ve özel yaşantısı ile her zaman göz önünde olan Jessica Simpson, bu sefer de kızları ile sosyal medya dünyasında geçtiğimiz gün en çok aranan isimlerden ve beğeni alanlardan biri oldu.

Maxwell Drew Johnson ve Ace Knute Johnson isimlerinde iki çocuk annesi olan Jessica Simpson görülüyor ki güzel sesini çocuklarına da aktarmış.

Amerikan futbolu oyuncusu Eric Johnson ile 2014 yılından bu yana evli olan Jessica Simpson, 2 çocuğuna da bu evlilikten sahip olmuştu.

30 Haziran 2013 doğumlu Jessica Simpson'ın oğlu Ace Knute Johnson için ufak bir parti düzenleyen aile bireyleri, Ace’in ve Maxwell’in şirin Mutlu Yıllar şarkısı ile hayranlarını buluşturdular.

Sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram hesabı üzerinden videolar yayınlayan Jessica, videoları #ACEKNUTE #carpoolkaraoke. Hashtagleri ile paylaştı ve saatler içerisinde de yüzlerce beğeni topladı. İlk defa çocukları şarkı söylerken görüntülenirken şirin sesleri de hayranlar tarafından pek çok kez yorumda belirtildi.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık