OFPOF

Jeremy McConnell 6 Aylık Bebeğini 2 Aydır Görmüyor

-
220
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jeremy McConnell 6 Aylık Bebeğini 2 Aydır Görmüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jeremy McConnell ve eşi Stephanie Davis’in aralarının bozuk olduğu iddiaları doğrulanmaya başladı.

Hollyoaks, Over the Rainbow, Into Abyssinia, Creature Feature gibi tv programları ile adını duyurmayı başaran ünlü güzel oyuncu Stephanie Davis ve eski ünlü manken Jeremy McConnell ile hayat arkadaşlıklarına 13 Ocak 2017  tarihi itibari ile Caben-Albi George Davis adında bir oğlan bebek katılmıştı.

Ancak ikili için şu sıralar aralarının bozuk olduğu söylentileri artmaya devam ediyor. Ve hatta aile yakını çevrelerinden bir kaynak kişiye göre eski ünlü manken Jeremy McConnell’in iki ayı aşkındır bebeğini görmeye bile gelmediğini onunla ilgili hiçbir yararda ve çalışmada da bulunmadığını belirtti.

Tina Knowles bu durum ve Jeremy McConnell’İn düzensiz yaşamı ile ilgili ise şu yorumu yaptı; "Jeremy, dünyada umrunda olmadığı gibi devam ediyor gibi görünüyor. İki aydır temasa bile geçmediği, görmediği, herhangi bir şekilde ihtiyacını karşılamadığı altı aylık bir oğlu var.”

MailOnline’a verilen bu demeçte Tina Knowles, Jeremy McConnell’in halen sosyal medya hesabında eşi ile çekindiği fotoğrafın yer alması söylendikten sonra sözlerine şunu da ekledi. “Kendisine uygun olduğunda mutlu aileler oynamak istiyor gibi görünüyor, ancak şimdi utanç verici bir şekilde oğlunu unutmuş durumda.” dedi.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık