OFPOF

Jennifer Lopez'in 25 Dolarlık Küpeleri Şaşırttı

-
389
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jennifer Lopez'in 25 Dolarlık Küpeleri Şaşırttı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kırmızı halıda alımlı kıyafeti ve ışıltılı küpeleri ile beğeni toplayan Jennifer Lopez küpelerinin yalnızca 25 dolar olduğunu açıkladı.

Amerikalı oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı Jennifer Lopez her zaman güzelliği, alımlı kıyafetleri, gösterişli takıları ve makyaj teknikleri ile hem magazin hem de müzik piyasasında hiç gündemden düşmemiştir. Güzelliği ile meşhur yıldız Jennifer daha öncelerde kıyafet ve takı seçimlerinde son zamanlara göre daha fazla tasarruf yapmaya başladığını ve ufak detaylar ile harika seçimler yaratabildiğini belirtti.

En son katıldığı bir kırmızı halıda Jennifer Lopez yine güzelliği, gösterişli kıyafeti takısı ile magazin muhabirlerinin defalarca kez görüntülediği kişilerden olmuştu. Ancak daha sonradan ortaya çıkan bazı detaylar tüm Jennifer hayranlarını şaşırttı diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde; "Ufak detaya sahip birçok takı ile kıyafetinizin ve güzelliğinizin detaylarını daha iyi düzenleyebilir ve sonunda güzel kombinler oluşturabilirsiniz." açıklamasına uygun olarak Jennifer o gece taktığı parlak ve güzel küpeleri ile şaşırttı. Öyle ki Jennifer’ın o gece kulağında ışıltılı ve gösterişli küpeler yalnızca 25 dolara satılıyormuş. Jennifer ise bu tarz detayları ilk başta belirtmek istememiş ve daha sonradan açıklama yapmıştı, böylelikle insanların akıllarında daha etkili anılar bıraktığını savundu.

 

kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık