OFPOF

Jenni Rivera Adına Butik Açıldı

-
261
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jenni Rivera Adına Butik Açıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2012 yılında Meksika'da gerçekleşen bir uçak kazasında yaşamını yitiren Jenni Rivera için çocukları onun adına bir butik açtı.

2 Haziran 1969 tarihinde Long Beach, Kaliforniya kentinde dünyaya gelen ve 9 Aralık 2012 tarihinde Meksika’da uçak kazasında trajik bir şekilde vefat eden ünlü şarkıcı Jenni Rivera için ailesi bir doğum günü kutlaması yaptı.

Jenni’nin çocukları Chiquis Rivera, Jenicka Lopez, Johnny Lopez, Jacquie Marin ve Michael Marin annelerinin başarılı müzik yaşamını, sevgi dolu kalbini ve iyi kalpli anneliğini yeniden andılar.

dünya çapında 1 milyon albüm satmış olan ve 2003, 2008 ve 2010 yıllarında Grammy ödüllerine aday gösterilen Meksika asıllı ABD'li şarkıcı Jenni Rivera, Meksika'da yaşanan bir uçak kazasında hayatını kaybetmişti.

Jenni'nin çocukları ve kardeşleri Los Angeles'ta Huntington Parkı'ndaki Jenni Rivera Butik'in açılışı için toplandılar.

Bu butik açılışında onu anan çocukları anneleri hakkında güzel sözler sarf ettiler. En büyük kızı Chiquis Rivera, "İnsanların hâlâ sana sevgi ve tutkuyla bağlı olduğunu görmekten hoşlanıyorum... anne, bunu hak ediyorsun ve daha birçok şeyi hak ediyorsun." notunu annesinin fotoğrafını öperken çekindiği bir fotoğrafı ile sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram hesabında paylaştı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık