OFPOF

Jay-Z'nin 4:44 Albümü Yayınlandı

-
229
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jay-Z'nin 4:44 Albümü Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz gün gizemli bir klip ile duyurulan ve kliplerinin ifşa olduğu 4:44 albümü resmi bir şekilde yayınlanmaya başladı.

Amerikalı hip hop müzisyeni ve iş adamı Jay-Z’nin 4:44 isimli albümü müzik marketlerdeki ve online müzik sağlayıcılardaki yerini almaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde gizemli bir klip ile duyurmaya başladığı 4:44 albümü için zenci bir genç çocuğun siyah kal yazılı tişörtü ile koştuğu ve yorulduğu görülmüş ve bu herkesin akıllarında soru işaretleri yaratmıştı. Albüm geçtiğimiz saatler içerisinde resmi olarak duyuruldu ancak bu klibin gizemi de henüz çözülmüş değil.

Grammy kazanan 13. solo stüdyo albümü artık geride kaldı ve Jay Z yeni bir başlangıç ile çok heyecanlandığını belirtti.

Beyoncé'ye ve çocuklarına atıfta bulunan Jay Z bu albümü de çok beğendiğini ve çok çalıştığını söyledi. Oscar ödüllü Lupita Nyong'o, Mahershala Ali ve Donald Glover'ın oynadığı çeşitli klipler, son birkaç haftadır ifşa olmaya başlamış ve Jay Z hayranlarını heyecanlandırmaya yetmişti.

Jay, "Adnis" başlıklı ilk parçasında Moonlight aktörü boks rolünde görev alıyor. Ayrıca albümün arka kapağında da şu sözler yazıyor, "Hiç yazmadığım babamın mektubu / Konuşmalar... Konuşmadığımı söylemiştim / Hiç okumadığım bir kağıda yazılan sözler / mensur asla kalem değil kafamda kaldılar."

Kaynak: www.eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık