OFPOF

Jay-Z, Beyonce'yi Aldattığını İtiraf Etti

-
317
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jay-Z, Beyonce'yi Aldattığını İtiraf Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü rapçi Jay-Z, güzel şarkıcı Beyonce’yi aldattığını itiraf etti ve son parçasından da göndermeler yaptı!

4 Aralık 1969 doğumlu 48 yaşındaki Amerikalı hip hop şarkıcısı ve iş adamı Jay-Z, 2008 yılından bu yana evli olduğu Amerikalı şarkıcı Beyoncé ile her an boşanma kararı ile magazin gündemine oturabilir.

Birkaç ay önce bir röportajda eşinin kendisini yıllardır aldattığına inandığını belirten güzel şarkıcı Beyonce, bir süre eşi Jay-Z’den cevap alamamıştı. Bu süreç içerisinde de yeni bir albüm çalışmasında olan Jay-Z, New York Times muhabiri Dean Baquet ile yaptığı röportaja kadar uzun bir süre sessizliğini korumuştu. ünlü şarkıcı Jay-Z, Dean Baquet’e verdiği röportajda eşini aldattığını kabullendi ancak her zaman onun mutluluğu için de çabaladığını belirtti. Yaşamında daha öncelerde yaşadığı bazı problemlerden dolayı ilişki kurmakta zorlandığını belirten Jay-Z, bunun bir saplantı olduğunu belirtti. Bir türlü eşine karşı sadık olamadığını belirten ünlü şarkıcı, duygusal olarak da problemler yaşadığını belirtti.

Ayrıca albümünün son parçası olan "Family Feud" için de bir klip yayınladı ve bu klipte devamlı olarak af dileyen bir görüntü sergiledi, bunun da eşinden özür dilediği anlamına geldiği belirtildi.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık