OFPOF

Jamie Lynn Spears, İkinci Çocuğuna Hamile

-
338
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Jamie Lynn Spears, İkinci Çocuğuna Hamile
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Jamie Lynn Spears, bugün ikinci çocuğuna hamile olduğunu sevenleri ile paylaştı.

4 Nisan 1991 doğumlu Amerikalı aktris ve pop yıldızı Britney Spears'ın küçük kız kardeşi olan ve Nickelodeon'da yayınlanan Zoey 101 dizisinde ana karakter olarak canlandırdığı Zoey Brooks rolü ile tanınan Jamie Lynn Spears, Casey Aldridge ile olan ilk evliliğinden Haziran 2008'de Maddie Briann adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

2010 yılında Casey Aldridge'den ayrılan Spears, bir iş adamı olan Jamie Watson ile Mart 2013'te nişanlandı ve 14 Mart 2014'te New Orleans'ta evlendi. Şimdi ise 26 yaşındaki Jamie Lynn Spears, ikinci evliliği olan 46 yaşındaki Jamie Watson'dan ikinci çocuğunu bekliyor.

İkinci bebeğine hamile olan Jamie Lynn Spears, bu güzel haberi Instagram hesabı üzerinden üç kişilik bir aile fotoğrafı ile birlikte "2018'e güzel bir başlangıç yapıyoruz ve bizim için büyük bir dönüm noktası... Maddie, sonunda abla oluyor... 2017 hayatımın en büyük zorluklarıyla dolu bir yıl oldu fakat 2018 hem kişisel hayatımda hem de profesyonel hayatımda önemli kilometre taşları ile dolu bir yıl olacak. Sabrınız ve tüm destekleriniz için minnettarım." yazarak duyurdu. "2018 çok güzel geliyor, hazır olun" diyerek sözlerini tamamladı. 

Kaynak: peoplemagazin.co.za


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık