OFPOF

Hugh Grant, 4. Kez Baba Oluyor

-
418
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hugh Grant, 4. Kez Baba Oluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü model Elizabeth Hurley ile yaşamını sürdüren ünlü aktör bu birliktelikten ilk çocuğunu ağırlamaya hazırlanıyor.

Paddington 2'de göstermiş olduğu üstün oyunculuk yetenekleri ile BAFTA'ya aday gösterilen 57 yaşındaki ünlü aktör, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenmiş olan Altın Küre Ödülleri’nde eski eşi Anna Eberstein ile birlikte görüntülenmişti. Televizyon yapımcısı Anna Eberstein ile neden birlikte katıldığı sorusuna ise eşi Elizabeth Hurley’in sancılarından ve hamileliğinden dolayı çok fazla rahat edemeyeceği bir ortam olduğunu düşündüğü için gelmemeyi tercih ettiğini söyledi.

İngiliz model, yapımcı, tasarımcı ve eski aktris Elizabeth Hurley, son zamanlarda hem magazin dünyasından hem de film dünyasından elini çekmişe benziyor. Bir süredir ev yaşamı ile meşgul olan güzel model, katalog çekimlerinde de yer almaktan çekiniyordu.

Elizabeth Hurley ve Hugh Grant çifti daha önceki birlikteliklerinden de çocuğa sahipler. Steve Bing ile birlikteliğinden 15 yaşında Damian Hurley adında bir çocuğa sahip olan Elizabeth Hurley onunla pek fazla görüşmediğini belirtmişti. Hugh Grant ise Tinglan Hong ile birlikteliğinden Felix Chang Hong Grant ve Tabitha Grant isimlerinde 2 çocuğa sahip ve ayrıca Anna Eberstein ile olan birlikteliğinden de John Mungo Grant adında bir çocuğa sahip.

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık