OFPOF

Hollywood'un Günümüzde Kayıp 7 Çocuk Yıldızı

-
3.8b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hollywood'un Günümüzde Kayıp 7 Çocuk Yıldızı
0 izlenme
-

Hollywood filmlerinde bir zamanlar oldukça ün kazanmış çocuk yıldızlarının günümüzde ise şaşırtıcı bir şekilde ünlerinin adeta kaybolmuş hali.

Hollywood film endüstrisi, büyükleri ve küçükleri ile birçok yıldız doğururken, çoğu şöhreti sırasında çocuktu ancak zamanla ününün aşındığını gördü. İşte sizler için derlediğimiz yedi kayıp çocuk yıldızın en parlak dönemi ve şimdiki normal hayatı.

7. Liesel Matthews

Liesel Matthews

Bu genç aktris olarak para kazanmak için doğmamış gibi görünüyor. 'Air Force One' da ve 'Little Princess' Liesel Hollywood'tan geçti. Ancak çok üzülmeyin, zengin bir ailede yaşayacak kadar şanslıydı.

6. Amber Scott

Amber Scott

Amber, 1991'de 'Hook' adlı filmde Robin Williams kızı karakterinde rol aldı. Ancak daha sonra büyük hali ekranda görülecekti.

5. Amy O'Neill

Amy O'Neill

'Honey, Ben Çocukları Küçülttüm' başlıklı çalışmasından sonra Amy'den birkaç daha riske giren projeyi yapması istendi. Endüstriden ayrıldı ve 2000'li yılların başında Amy, "Stilts Girls on Sirk" hareketine katıldı.

4. Giorgio Cantarini

Giorgio Cantarini

Bu çocuk yıldız portföyünde iki Akademi Ödüllü film, 'hayat güzel' ve 'Gladyatör' vardı. Fakat bundan sonra başka hit filmlerde de görülmedi. Gerçi biraz daha küçük İtalyan filmlerinde göründü ancak görülen o ki ünlü olarak kalmasına yeterli olmadı.

3. Freddie Highmore

Freddie Highmore

Freddie için çocukluğun başarısı, 'Neverland'ı Bulma' isimli filmde 2004'te görülmüştü. Daha sonra seslendirme üzerine yoğunlaştı, ancak on yıl sonra A & E tarafından 'Bates Motel' de bir dönüş yaptı. Ne yazık ki buda eski şöhret basamakları için pek ideal olmadı.

2. Jeff Cohen

Jeff Cohen

1985'te The Goonies'den sonra Los Angeles'taki kendi ajansı 'Cohen ve Gardener' ile avukat oldu.

1. Michael Oliver

Michael Oliver

1990'da "Problem çocuk" Michael Oliver için ün kazandı. Ancak annesi, el yazısı kelimesi için yüksek ücret artışı talebinde bulundu ve sonuç olarak Oliver, son filmi olan 'Dillinger and Capone' da rol aldı. Sonrasında ne yaptığı ve nerde olduğu bilinmiyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.