OFPOF

Güzel Şarkıcı Jessie James Yeni Formu ile Sezonu Açtı

-
345
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Güzel Şarkıcı Jessie James Yeni Formu ile Sezonu Açtı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hamilelik döneminden bu yana 55 kilo verebildiğini açıklayan Jessie bu süreç hakkında açıklamalar yaptı.

Amerikalı country pop şarkıcısı ve söz yazarı Jessie James, yaz gelmeden muhteşem vücudunu sergilemeye başladı bile. Bir süre önce hamilelik döneminden sağlıklı bir şekilde çıkmayı başaran Jessie sadece fazla kilolarından şikayetçi olmuştu.

Bu dönemden sonra eski formuna dönebilmek için yoğun uğraş sarf eden ve çalışma yürüten Jessie, daha öncelerde ve hamilelik döneminde birçok şeyi rahatlıkla yiyebildiğini ve sağlığını kötüye etkileyecek birçok gıdayı tükettiğini itiraf etmişti.

Ancak bir dergiye röportaj veren ünlü güzel sanatçı, bu kilolardan en kısa zamanda kurtulacağını ve şu açıklamaları yaptı:

"Artık 19 yaşlarında birisi değilim, artık yemelerime ve içmelerime dikkat etmem gerekiyor. Bir süreden sonra hemen hemen her şey kilo yapmaya ve sağlığı bozmaya başlayabiliyor. Bu yüzden çok iyi çalışmalıyım ve form tutturmalıyım. Genetik olarak ise ailemden dolayı oldukça şanslıyım çünkü bünyemiz çok rahat yağ yakabiliyor ve rahat kilo verebiliyoruz."

Hamilelik döneminden bu yana 55 kilo verebildiğini açıklayan Jessie, geçtiğimiz günlerde Florida’da yer alan plaj kenarı evinden verdiği pozlardan sonra büyük değişimi ile herkesi şaşırttı.

Güzel Şarkıcı Jessie James Yeni Formu ile Sezonu Açtı-xqf9h9pt4m

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık