OFPOF

Gigi Hadid Etek Giymekten Hoşlanmıyor

-
696
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gigi Hadid Etek Giymekten Hoşlanmıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kıyafetler hakkında konuşan ünlü model Gigi Hadid, etek giymek yerine kısa kıyafetler giymeyi tercih ettiğini söyledi.

Şort ya da etekten hangisini kullanmayı tercih edip etmediği sorulduğunda Gigi Hadid, "Şort giymeyi tercih ederim, çünkü etekten nefret ederim. Etekten nefret etmek değil aslında, sadece giymeyi sevmiyorum diyebilirim, ne demek istediğimi anladınız mı?" dedi.

Femalefirst internet sitesi tarafından bildirildiğine göre mayo söz konusu olduğunda Hadid, planlarının ne olduğuna bağlı olarak tek parça ve bikini arasında geçiş yaptığını açıkladı.

"Tek parça olduğu zaman daha sportif hissediyorum, ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Voleybol oynarken olduğu gibi tek parça da giymek istiyorum. Ama bronzlaşmak istiyorsanız, bikini giymeniz gerekiyor," dedi.

Hadid, bir yaz gezisine hazır olduğu zaman bakım gerektirmeyen saçları tercih ediyor.

Küresel temsilcisi olduğu Reebok'ın bir video röportajında ​​birkaç hızlı soruya cevap verdi. Saçı hakkında sorulduğunda, "Plaj dalgaları, çünkü şık ve düz olduğu zaman çok uzun sürüyor." dedi.

Aksesuarlara gelince, şapkalı güneş gözlüğü tercih ettiğini ve sneaker ayakkabıları sandaletlere göre tercih ettiğini belirtti. Ancak kutudan yeni çıkmış ve giyilmemiş olması gerektiğini söyledi.

Kaynak: canindia.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık