OFPOF

Gezmediği Yer, Çekmediği Selfie Kalmayan Şeyma Subaşı Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

-
11.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gezmediği Yer, Çekmediği Selfie Kalmayan Şeyma Subaşı Hakkında Bilinmeyen Gerçekler
0 izlenme
Ofpofer
-

Sürekli tatilde gördüğümüz, paylaşımlarıyla adeta kışı unutturan Şeyma Subaşı hakkında hiç bilmediğiniz gerçekler.

Hayatımıza önce Var Mısın Yok Musun ile giren daha sonra da Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olarak görmeye başladığımız Şeyma Subaşı'nın hayatına dair bilinmeyenler.

Aslında Kaç Yaşında?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 doğumlu. Yani kendisi şu an 27 yaşında. Doğum yeri ise Samsun. 

Şeyma Subaşı Ne İş Yapar?

Şeyma Subaşı'nın çocukluk hayali tasarımcı olmakmış. Ancak pek çok kız çocuğu gibi sonradan bu hayalinden vazgeçmemiş. Cağaloğlu moda tasarım Anadolu Meslek Lisesi'nden mezun olmuş. Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'na başlasa da okulu bırakmış. Bir dönem mankenlik yapmış. Bir dönem de Nişantaşı'nda bir butik açmış ancak daha sonra rahatça gezebilmek için olsa gerek, kapatmış. 

Şeyma Subaşı Bunca Parayı Nereden Kazanıyor?

Bu sorunun cevabı için akıllara gelen ilk isim Acun Medya'nın sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı oluyor tabii ki. Ancak Şeyma Subaşı artık yaşam tarzı ve giyimiyle kendi kitlesini oluşturmuş bir isim. fotoğraf çekimleri hatta belki yalnızca sosyal medya paylaşımlarıyla bile büyük paralar kazanabilir. 

Şeyma Subaşı Nasıl Ünlü Oldu?

Şeyma Subaşı, üniversitede okurken okuluna ödül almak için gelen Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından keşfediliyor. Daha önceden Miss Turkey'de küçük bir mankenlik macerası var. Ancak asıl çıkışı Var Mısın Yok Musun yarışmacılığı ile oluyor. Yarışmadan sonra da Acun Medya için çalışmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın programlarında kostüm sorumlusu gibi görevler üstleniyor ve zamanla Acun Ilıcalı ile arasında bir yakınlaşma başlıyor. 

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı İlişkisi

Şeyma Subaşı, verdiği röportajlarda Acun Ilıcalı ile ilişkilerine, Acun Ilıcalı'nın kendisinin medyaya yansıması konusundaki düşüncelerine yer vermekten çekinmiyor. Hatta Acun Ilıcalı ile 'ruh ikizi' olduklarını söylüyor. Ayrıca ikilinin Melisa adında 2013 doğumlu bir kızları da var. 

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı Ne Kadardır Birlikteler?

Şeyma Subaşı'nın kendi verdiği röportaja göre sekiz senedir birlikteler. Bunca seneden sonra daha uzun yıllar birlikte olurlar umarız. 

Şeyma Subaşı'na Gelen Tepkiler

Seveni kadar sevmeyeni de olan genç kadın artık Acun Ilıcalı'dan bağımsız şekilde kendini kabul ettirmiş durumda. Ancak özellikle Acun Ilıcalı henüz evliyken başlayan ilişkileri yüzünden hala çok eleştiriliyor. Yine de unutmamak gerekir ki Şeyma Subaşı da reşit yaştayken başlayan bu ilişki karşılıklıydı ve tüm yazılıp çizilenlere rağmen şu anda evliliğe gidiyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık