OFPOF

George Clooney, Matt Damon'a İşkence Ederken Eğlendi

-
314
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
George Clooney, Matt Damon'a İşkence Ederken Eğlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

George Clooney, 'Suburbicon' filminde Matt Damon'ı küçük üç tekerlekli bisiklete bindirmekten çok büyük keyif aldı.

56 yaşındaki yıldız, eski arkadaşının oynadığı 50li yılları anlatan gizem suç filminde yönetmenlik yaptı. Ayrıca filmi Grant Heslov ve Coen Brothers ile birlikte yazarak eski dostunu çekimler sırasında zorlu durumlara soktu.

Toronto Sun gazetesine verdiği röportajda gülerek Matt Damon'ı küçücük üç tekerlekli bisiklete bindirmenin eğlenceli olduğundan bahsetti.

George, kendisinin ve yazar ortağı Grant'in Coens senaryosunda çalışırken kızdığını ancak bunun çok önemli bir konu olduğunu düşündüğünü belirtti.

George Clooney, röportajda şöyle dedi: "Azınlıkların günah keçisi yapılması ile ilgili bu tartışmalara katılmanın önemli olduğunu düşündüm."

"Yazı yazarken özellikle Müslümanları ve Meksikalıları günah keçisi yapmak ve bu insanların toplumumuzun bir parçası olduklarını yazıyor ve söylüyorduk. Ancak tabii ki göçmenler, Amerikan topluluğuna en büyük katkılardan birisi."

George daha önce Matt'i şimdiye kadar bilinen "en büyük aktör" olduğunu söyleyerek övmüştü.

Son zamanlarda şunları söyledi: "Matt çalıştığım en büyük aktör, aslında hayatımda daha iyi bir aktör gördüğümü sanmıyorum, daha iyi bir aktör olup olmadığını düşünmeye çalışıyorum. Ancak daha iyi bir aktör, hayır, yok."

Kaynak: www.femalefirst.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık