OFPOF

George Clooney İnsanların Fark Oluşturabileceğini Hissediyor

-
270
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
George Clooney İnsanların Fark Oluşturabileceğini Hissediyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Aktör ve film yapımcısı George Clooney, bireylerin fark yaratma gücü olduğuna inanıyor.

Oscar ödüllü aktör Ermenistan'ın Erivan kentinde 28 Mayıs'ta düzenlenen "İnsanlığın Uyanışı için Aurora Ödülü"ne layık görüldü, ancak ünlü oyuncu ödül törenine katılamadı ve video paylaştı. Clooney videoda şunları söyledi; "Erivan'da gerçekten olabilirdim. Ancak orada olsaydım ve karım bu sırada ikizlerimi doğursaydı asla eve gelemezdim."

Clooney, uluslararası bir insan hakları avukatı olan eşi Amal ile 2014'te evlendi ve Amal'ın Haziran ayında doğum yapacağı düşünülüyor.

Geçen yıl Aurora açılış töreninde ödülü sunduğu sırada Erivan'da bulunan Clooney, ödülün ödül seçim komitesinin eşbaşkanlığını yürütüyor.

İnsani yardım organizasyonları olan The Sentry ve Not on Our Watch'un kurucularından olan oyuncu, Sudan, Darfur ve Afrika'nın diğer bölgelerindeki insani krizleri vurguladı.

Hollywood Reporter tarafından bildirilene göre etkinlikte 1.1 milyon dolarlık Aurora Ödülü, Sudan'ın savaştan muzdarip olan Nuba Dağları'nda tek doktor olarak çalışan ve binlerce canı kurtaran Katolik bir misyoner olan Amerikalı doktor Tom Catena'ya gitti.

Clooney, "Şiddet ve savaş insanların ruhlarını ve azmini tehdit etmeye devam ettiği için, başkalarına sadece hayatta kalmayı değil, gelişmek için kendilerine yardım eden Dr. Catena gibi insanları tanımak, yetkilendirmek ve kutlamak önemlidir." dedi.

"Dr. Catena, hepimizin rol modelidir ve yeryüzünde gerçekten fark yaratan başka bir örnek olmayı başarmıştır."

Kaynak: www.thestatesman.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık