OFPOF

Fifth Harmony Yeni Single Çıkardı

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fifth Harmony Yeni Single Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fifth Harmony grubu, gruptan ayrılan Camila Cabello olmadan ilk single’ı çıkardı.

Fifth Harmony müzik grubu, Camila Cabello’nun ayrılışından sonra ilk single parçasını çıkardı.

Down isimli yeni single dün günün erken saatlerinde yayınlanmaya başladı ve ilk olarak iTunes’daki yerini aldı. İlk izlenimlere ve yorumlara göre bu yeni parça oldukça beğeni topladı ve kısa sürede binlerce kişi tarafından listelere alındı.

Normani Kordei, Dinah Jane, Lauren Jauregui ve Ally Brooke Hernandez dörtlüsü yeni single ile birlikte, uzun süren aradan sonra yeniden listelerde üst sıraya alabilmek adına çalışmalar yaptıklarını ve çok heyecanlı olduklarını belirtti.

X-Factor ile birlikte gelen meşhurluktan sonra güzel şarkıcılar burada da sosyal medya paylaşım uygulaması hesaplarından bir poz paylaştılar.

Son olarak 2017 People's Choice Ödülleri’nde görülen dörtlü bayan müzik grubu hayranlarına, çevredekilere, kendilerini sevenlere ve ailelerine çok teşekkürler iletmişlerdi. Yeni ödüller ve başarılar için de çok çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

HeartRadio Müzik Ödülleri’nde de başarılı olan müzik grubu, kendilerini başarıya ulaştıracak yeni müzikler ve çalışmalar ile her zaman üstte olmayı hedeflediklerini belirtmişlerdi.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık