OFPOF

Eva Longoria Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi

-
321
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eva Longoria Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süre önce Hawaii’de tatil yapan Eva için göbeğinin şiş olmasından dolayı hamilelik iddiaları ortaya atılmıştı

Altın Küre ödüllü Amerikalı film ve sinema yıldızı Eva Longoria hamilelik iddialarına yanıt verdi. Daha öncelerde 2 defa evlilik yaşayan Eva herhangi bir çocuk sahibi olmamıştı. Desperate Housewives dizisinde canlandırdığı Gabrielle Solis karakteriyle bilinen Eva 2016 yılında ise Amerikan prodüktör José Bastón ile evlilik kararı almış ve yaklaşık 1 yıldır mutlu bir birlikteliğe sahip.

Şu sıralar José Bastón ile birlikte Hawaii’de tatil yapan Eva sosyal medyayı da oldukça yoğun kullanan ünlüler arasında diyebiliriz. Hem de sadece Instagram’da değil Twitter ve Snapchat’de de oldukça aktif.

Geçtiğimiz günlerde tatile çıktıktan sonra ardarda fotoğraflar çekinerek hayranları ile paylaşan Eva için hamilelik iddiaları ortaya atılmaya başlanmıştı. Çünkü bazı pozlarda göbeği şiş gözüktü ve 3 aylık civarı bir hamilelik dönemi yaşadığı ileri sürülmüştü.

Eva ise bu söylentilere yine sosyal medya hesapları üzerinden cevap verdi. Göbeğindeki şişliğin yalnızca tatil süresi boyunca çok fazla tatlı, peynir, yağlı yiyecekler tükettiğinden dolayı kaynaklandığını belirtti. 15 Mart’ta 43. doğum gününü kutlayacak Eva, 11 aylık evliliklerinin en güzel günlerinden birini yaşayacaklarını düşündüğünü belirtti.

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık