OFPOF

Emmy Rossum ve Sam Esmail Evlendi

-
414
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Emmy Rossum ve Sam Esmail Evlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yaklaşık 4 yıllık birlikteliğin sonunda ünlü çift sade bir düğün töreni ile evlendiler.

2013 yılından bu yana birlikte oldukları bilinen Golden Globe ödülüne aday gösterilmiş Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Emmy Rossum ile Mr. Robot filmi ile ününe ün katmış Amerikan yazar, yönetmen ve yapımcı Sam Esmail dünya evine girdi.

New York’ta birlikteliklerini resmileştiren çift, Robert Downey Jr., William H. Macy, Rami Malek, Christian Slater, Charly Chaikin ve Hilary Swank’ın da konuk olarak katıldığı düğünün New York'ta Doğu 55. Cadde'deki Muhafazakâr Sinagogu'nda gerçekleştiği bildirildi.

Comet filmi ile yolları kesişen ünlüler bu zamanda sonra birlikte olmaya başlamışlardı. Sam klasik ve şık bir siyah takım ile düğüne katılırken, Emmy omzu açık geçen senenin en moda gelinlik tasarımlarından biri ile katılmıştı.

Düğünden sonra ise açıklamalarda bulunan her iki ünlü de oldukça mutluydu. Özellikle Emmy gelinlik içerisinde kendisini çok farklı hissettiğini, birçok kez hem rol icabı hem de işinden dolayı gelinlik giydiğini ama bunun kendisine çok farklı hissettirdiğini açıkladı. 2008 ve 2010 yıllarından Justin Siegel ile birliktelik yaşayan Emmy anlaşmazlıklar dolayısıyla yollarını ayırmıştı.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık