OFPOF

Eminem Öyle Bir Değişti ki Görenler Tanıyamadı

-
535
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Eminem Öyle Bir Değişti ki Görenler Tanıyamadı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü rap şarkıcısı Eminem, yeni görünüşü ile pek çok hayranını şaşkınlık içinde bırakmayı başardı.

Amerikalı rapçi sarışın saçları ile tanınıyor. Ancak Eminem şimdi daha olgun bir görünüm sergilediği için değişim zamanı olduğuna karar verdi. Instagram'da fotoğraf paylaşan 44 yaşındaki ünlü şarkıcı herkese doğal esmer görünüşünü gösterdi.

Daha önce de benzer bir şekilde insanların karşısına çıkan şarkıcı bu sefer sakal bırakmayı tercih ederek görünüşünü bir adım daha ileriye taşıdı.

Eminem'in yeni görüntüsü hayranlarından pek çok olumlu yorum almayı başardı. Şüphesiz sakal hayranı olan bir takipçisi fotoğrafın altına şöyle yorum yaptı: "Sakal seni çok, çok iyi gösteriyor."

Bir başka Instagram kullanıcısı ise şu şekilde yazdı: "Daha fazla kilo ve bir de sakal. Evet efendim, işte görünüş dediğin böyle olur."

Ancak rapçinin yeni görünüşü tüm hayranlarının hoşuna gitmedi. Eminem'in eski görünüşünü özleyen bir takipçisi, şarkıcıya sakalını kesmesini söyleyerek ağlayan bir emoji ekledi.

Olaya farklı bir şekilde yaklaşan bir kullanıcı da fotoğraftaki adamın gerçek Eminem olmadığını, sadece taklitçi olduğunu savundu. İnternette dolaşan pek çok komplo teorisi de göz önüne alındığında fotoğraftaki kişinin Eminem olmadığını ve Eminem'in öldüğünü söylediler.

Kaynak: dailystar.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık