OFPOF

Ed Sheeran Kilo Vermeye Başladı

-
76
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ed Sheeran Kilo Vermeye Başladı
322 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyaca ünlü şarkıcı Ed Sheeran geçtiğimiz haftalarda başladığı diyet sonucunda şaşırtıcı bir şekilde zayıflamaya ve kilo kaybetmeye başladı.

Dünyanın son zamanlarda yeni tanıdığı ve çok sevdiği şarkıcıların başında gelen Ed Sheeran geçtiğimiz haftalarda bir diyete başladığını ve kilo vermeyi çok istediğini kameralar karşısında anlatmıştı. ünlü söz yazarı ve şarkıcı Sheeran bu diyetin faydasını görmüş olacak ki paylaştığı fotoğraflarda oldukça zayıflamış ve kilo vermiş şekilde gözüktü. Sosyal medyada yüzlerce olumlu yorum alan şarkıcı takipçileri tarafından sıkı bir kilo verdiği söylendi.

25 yaşındaki genç şarkıcı diyeti ile ilgili bazı küçük sırları paylaştı. İçkiyi ve pizzayı hayatından çıkardığını söyleyen Ed Sheeran artık daha düzenli ve dengeli beslendiğini, abur cubur yiyecekleri çok fazla tüketmemeye özen gösterdiğini ifade etti. Günde sadece 10 dakika yürüyüş yaptığını söyleyen şarkıcı zayıflamasında sevgilisi Cherry Seaborn'un çok fazla etkisi olduğunu söyledi.

Diyete başlamadan önce kıyafetlerin kendisine çok ufak gelmeye başladığını ve aşırı kiloları yüzünden moral düşüklüğü yaşadığını söyleyen Ed, bu nedenlerden ötürü diyete başladığını söyledi. Artık daha fit ve zayıf gözüken Ed Sheeran diyetine ve zayıflamaya devam edeceğini de belirtti.

Kaynak: mirror.co.uk

 

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık