OFPOF

Ed Sheeran, Bibia Be Ye Ye İsimli Yeni Bir Müzik Videosu Duyurdu

-
342
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ed Sheeran, Bibia Be Ye Ye İsimli Yeni Bir Müzik Videosu Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü şarkıcı Ed Sheeran, uzun bir sürenin ardından Afrika kültürünü anlatan yeni bir müzik videosunu hayranları ile paylaştı.

Ed Sheeran, yeni Divide albümü ile kendi müzik videolarını deniyor. Galway Girl'ün alışılmadık, kendi kendine çekilmiş bir videosundan sonra, şarkıcı, şimdi Bibia Be Ye Ye isimli bir sonraki şarkısının videosunu albümünden çıkardı. Gana'da gerçekleşen çekimler sonrasında ortaya çıkan video Afrika ulusunun kendi kültürünü insanlara gösteriyor. Pazarlarından müziklerine kadar gösterilen sahneler otantik bir hava sunuyor ve Sheeran'ın sevdiği ulusun özünü yakalamayı başarıyor.

Şarkıcı, videonun yayınlanmasını duyurmak için Instagram hesabını kullandı. Ed Sheeran Instagram'da şöyle yazdı: "Yaz olduğu için @GyoGyimah isimli fantastik bir yönetmen tarafından yapılan ve tamamen Gana'da çekilen Bibia Be Ye Ye videosunu çıkarmak istedim. @fuseodg ve @killbeatzgh ile müzik yapmak için geçtiğimiz sene Gana'yı ziyaret ettim ve orada harika kültür, yemek, müzik ve manzarayı keşfettim. Ben ve Fuse tüm güzellikleri göstermek için bunların hepsini bir müzik videosuna eklemek istedik. Bu bir single değil, ancak bu yaz ve insanların eğlenmeleri ve iyi hissetmeleri için neden bir yaz şarkısı yok. Şu anda video Youtube'da, sadece 'Ed Sheeran - Bibia Be Ye Ye' olarak arayın. Ve ayrıca Gana'yı ziyaret etmeyi unutmayın, gerçekten inanılmaz. Videonun tadını çıkarın."

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: www.news18.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık