OFPOF

Demi Lovato, "Simply Complicated" Fragmanını Paylaştı

-
212
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Demi Lovato, "Simply Complicated" Fragmanını Paylaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Demi Lovato, hayatını anlatan yeni belgesel filmi "Simply Complicated" için fragman paylaştı.

Bu yıl, çok sayıda ünlü, hayatlarını sahneye alıp hayranları için günlük hayatlarının ve kariyerinin en yakın detaylarını ortaya çıkarmak istiyorlar. Demi Lovato yaklaşan bir belgeselde şöhretinin yükselişini anlatacak.

çocuk bir yıldız olmak kolay değil. Demi Lovato, Jonas Brothers'ın yanı sıra Disney Channel filmi "Camp Rock"ta oynadıktan sonra 2008'de sadece 15 yaşında yeni bir sansasyon haline geldi. Demi Lovato, 29 Eylül'de piyasaya sürülen "Tell Me You Me Love Me" adlı yeni albümü ile güven ve başarı bulmuş görünüyor. Bununla birlikte, şarkıcı için kariyeri her zaman kolay olmadı.

Yeni albümü sırasında, Demi geçmişiyle barışmak ve ilerlemek için hayatının en zor anlarını, uyuşturucu ve alkol alışkanlıklarını hatırlıyor. Onun duygusal şarkısı “You Don’t Do It For Me Anymore” , onun yeni keşfedilen benliği ve hayatında yaptığı tüm olumlu değişikliklerle ilgili olduğu için dikkat çekiyor.

Bu yılın başlarında, Lady Gaga, popstar'ın arkasındaki kişiyi açığa çıkartan dokunaklı "Gaga: Five Foot Two" isimli Netflix belgeselini tanıttı. Demi Lovato da aynı şeyi yapıyor ve karanlık tarafı ve kariyeri boyunca karşılaştığı tüm iniş ve çıkışları açığa çıkaracak özel bir Youtube belgeselinde kendisini hayranlarına bırakıyor. "Demi Lovato: Simply Complicated" 17 Ekim'de çıkacak.

Kaynak: live-arena.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık