OFPOF

Demi Lovato, Mayolu Fotoğrafları ile İlgili Konuştu

-
560
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Demi Lovato, Mayolu Fotoğrafları ile İlgili Konuştu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Demi Lovato, ABD'li komedyen ve oyuncu Ellen DeGeneres tarafından sunulan talk show olan "The Ellen DeGeneres Show"a katıldı.

20 Ağustos 1992 doğumlu ABD'li şarkıcı, oyuncu, model, hayırsever ve şarkı sözü yazarı Demetria Devonne Lovato ya da bilinen sahne adıyla Demi Lovato, geçtiğimiz gün ABD'li komedyen ve oyuncu Ellen DeGeneres tarafından sunulan talk show olan "The Ellen DeGeneres Show"a katıldı ve Instagram hesabı üzerinden sürekli paylaştığı mayolu fotoğraflar hakkında açıklama yaptı.

25 yaşındaki ünlü şarkıcı Demi Lovato, "Kendimi geçen yıldan beri kendini sevmeyi öğrenme sürecine teslim ettim ve fotoğraflarımı paylaşarak içimdeki sevgi gücünü daha çok hissediyorum." diyerek kendini sevmenin önemini aktardı. "Daha fazla mayolu fotoğraf paylaşarak, kendini çok fazla sevmenin mümkün olduğunu hayranlarıma göstermek istiyorum." diyerek açıklamalarına devam etti.

Mayolu fotoğrafları ile çok fazla gündeme gelen ünlü şarkıcı Lovato, "Bazen bacaklarımı çok sevmediğim için fotoğraf paylaşmakta tereddüt ediyorum fakat vücudumu sevmeyi öğreniyorum, o yüzden bu fotoğrafları yayınlıyorum." dedi.

"Benden nefret edenleri ve fotoğraflarıma olumsuz yorum yapanları görmezden geliyorum, sadece onlar için üzülüyorum." diyerek olumsuz yorum yapanlara da göndermede bulundu.

Kaynak: etonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık