OFPOF

Demi Lovato Çocuk Yıldızı Olduğu İçin Pişmanlık Duyuyor

-
452
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Demi Lovato Çocuk Yıldızı Olduğu İçin Pişmanlık Duyuyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Demi Lovato, sekiz yaşındayken bir çocuk yıldız olduğu için pişmanlık duyuyor, çünkü sonraki hayatında ciddiye alınmasını zorlaştırdı.

24 yaşındaki şarkıcı, çocukların televizyon programı olan 'Barney and Friends' adlı şovda sadece sekiz yaşındayken oynadı ve şimdi iş teklifini bu kadar erken yaşta kabul etmesinin iyi olmadığını söyledi. Disney'in müzikal film serisi olan Camp Rock'ta oynayan Demi şöyle söyledi: "Eğer yeniden olsaydı, o kadar genç yaşta başlamazdım. çocuk yıldızından ünlü bir sanatçıya dönüşmek zor bir geçiş süreci oldu. Kimliğinizi bulmanız gerekiyor. Uzun süredir kalıplanmış bir şekilde biliniyorsun ve o zaman bütün dünyanın önünde kim olduğunuzu bulmanız bekleniyor." 

Confident şarkıcısı aynı zamanda bir çocuk yıldızı olmanın ömrünü olduğundan daha uzun sürmüş gibi olduğunu düşünüyor çünkü  bir an önce büyümesi için zorlandı.

Youtube'un orijinal programlama başkanı Susanne Daniels ile konuşan Demi, "Ben 25 yaşına giriyorum. Hayatın dörtte biri. Geleceğime ve geçmişime bakıyorum ve hayranlarımla paylaşmak istiyorum. Gerçekten sahip olduğumdan daha uzun yaşadığımı hissediyorum." dedi.

Bu arada, sadece 24 yaşında olduğu gerçeğine rağmen, Cool For The Summer şarkıcısı geçtiğimiz günlerde beş yıldır ayık olmasını kutladı ve hayatının gerçekten başladığını hissettiğini belirtti. Rehabilitasyona son verdiğinde şöyle söyledi: "Benim için çok önemli, çünkü ben ayılma günüm aslında yaşama başladığım günmüş gibi hissediyorum ve bu yüzden kendime beş yaşında demeyi severim. Hikayem hakkında açık olmaya ve başkalarına yardım ettiği için yaşadığım her şeyi paylaşmaya karar verdim."

Kaynak: fashion.ie


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık