OFPOF

David Beckham, Tek Başına Amerika’ya Taşınıyor

-
4.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
David Beckham, Tek Başına Amerika’ya Taşınıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

David Beckham, kendi futbol kulübüne sahip olma hayalini yaşamak için Amerika'ya taşındığını açıkladı.

David Beckham, kendi futbol kulübünü yönetebilmek için ailesinden ayrılmayı göze alarak hayallerinin peşinde koşmaya başlıyor. Ailesinden ve çocuklarından bir süre ayrı kalacak David, hayalleri için fedakarlık etmek zorunda kaldı. Dünyaca ünlü eski futbol yıldızı David Beckham ve ailesi, kendisinin MLS ekibi LA Galaxy’e transferi ile birlikte amerika’ya taşınmıştı. Futbol yaşamını sürdürmeyi bırakan ünlü oyuncu, Londra’ya dönüş kararı almıştı. Eşi güzel manken ve modacı Victoria’nın Londra’da çocuklarının yanında kalacağını belirten David Beckham Miami’de bir basın toplantısı düzenledi ve yeni kulübü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Amerikan Birinci Futbol Ligi’nde mücadele etmeye başlayacak olan ve Miami’de kurulan, Miami Beckham United isimli kulüp MLS'in 25'inci ekibi olacak. Takım renkleri, arması ve diğer birçok detay bilgileri ile ilgili henüz resmi olarak açıklama yapılmamış olsa da kulübün daha şimdiden popüler olması bekleniyor.

Victoria'nın okul döneminde Londra'daki çocuklarla kalacağını, ancak tatil sırasında ailecek Miami’ye geleceğini belirten David, önceliğin kendi kulübünü ayakta tutmak ve çocuklarının da bu süreç içerisindeki gelişimlerinin en iyi şekilde olmasının gerektiğini belirtti.

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık