OFPOF

David Beckham, Harper Beckham’ı Yetiştiriyor

-
372
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
David Beckham, Harper Beckham’ı Yetiştiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

David ve Victoria Beckham çiftinin küçük kız çocuğu Harper Seven Beckham da futbola ilgi duymaya başladı.

10 Temmuz 2011 tarihinde Los Angeles, Kaliforniya, ABD’de doğan 6 yaşındaki Harper Seven Beckham abilerinin futboldan uzak olmasına rağmen küçük yaşta ilgi duymaya başladı ve babası David ile futbol oynadı. Perşembe günü emekli İngiltere oyuncusu David Beckham altı yaşındaki kızı Harper Seven'ı parkta ilk defa futbol ile tanıştırdı ve eğlenceli videolarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram üzerinden video paylaşan ünlü emekli futbolcu David Beckham hayranlarına kızını "Birisi ilk futbol dersi için hazır.” sözü ile tanıttı.

Futbol forması, ayakkabısı ve şortu ile görünen küçük kız Harper Seven oldukça sevinçli ve gayreli gözüktü. Harper Seven’ın annesi Victoria Beckham ise kızının bu heyecanını "Anneciğim, bence futbol oynamak istiyorum” demesini dile getirerek paylaştı. 

Good Morning America için röportaj veren Victoria "Küçük kızların yaptığı gibi modayı seviyor, makyaj yapmamı ve ayakkabılarımla oynamayı seviyor. Ancak futbola da ilgi duyuyor.” demişti.

Kısa süre içerisinde binlerce beğeni toplayan video, hayranları tarafından çok şirin ve sempatik olarak karşılandı. erkek çocuklarının futboldan uzak olurken kız çocuğunun futbola ilgi duyması hayranlar arasında şaşkınlık yarattı. 

David Beckham, Harper Beckham’ı Yetiştiriyor-0tcpxgmq5j

Kaynak: www.mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık