OFPOF

Critics' Choice Movie Awards Gecesine Güzel Aktrisler Damga Vurdu

-
496
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Critics' Choice Movie Awards Gecesine Güzel Aktrisler Damga Vurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Broadcast Film Eleştirmenleri Birliği tarafından düzenelenen Critics' Choice Movie Awards dün gece sahiplerini buldu.

Her yıl özel olarak Broadcast film Eleştirmenleri Birliği tarafından 1995 yılından bu yana büyük gösterişli geceler ile düzenlenen Critics' Choice Movie Awards, yani Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri 2018 ayağı sahipleri buldu.

Heidi Klum, Gal Gadot ve Olivia Munn gibi güzel aktrislerin damga vurduğu gecede, En İyi Film: The Shape of Water, En İyi Komedi Filmi: The Big Sick, Yabancı Dilde En İyi Film: In The Fade (Fatih Akın) olurken, En İyi kadın oyuncu ödülünü Frances McDormand, En İyi erkek Oyuncu ödülünü Gary Oldman aldı. En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında ödül Sam Rockwell'e giderken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü de Allison Janney’in oldu.

Toplamda 40 farklı dalda ödül dağıtılan geceye yüzlerce ünlü isim katıldı. Golden Globes'un ödül sezonu artık başladı ve Oscar’a giden yolda ünlü isimler, heyecanlarını atmaya başladılar. Kırmızı halıya katılan onlarca güzel isim geceye şıklıkları ve parıltılı makyajları ile dikkat çektiler.

Olivia Munn geceye kırmızılar içerisinde katılmayı tercih etti. Kırmızı uzun elbisesinin boynuna partılılı takılar takmayı tercih eden güzel isim, ayakkabılarının görünmeyeceği şekilde uzun giymeyi tercih etmişti. Kate Bosworth ise ilginç beyaz dantelli ve uzun elbisesi ile geceye katıldı. Bel kısmında büyük bir fiyongun bulunduğu kıyafet dikkat çekici bir sadelikte duruyordu. Heidi Klum ise gecenin en iyilerinden biriydi ve güzel aktris parıltılı taşlar ile süslenmiş göğüs dekolteli ve yırtmaçlı uzun elbisesi ile herkesi büyüledi.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık