OFPOF

Coleen Rooney Dubai Tatiline Çıkıyor

-
243
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Coleen Rooney Dubai Tatiline Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eşi Wayne’in Lauren Simpson ile yakınlaşmasından sonra önce ayrılık sonra da son şans kararı alan Coleen Dubai tatiline çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde Lauren Simpson ile birlikte bir gece kulübünde görüntülenen ve ardından da alkollü araç kullandığı nedeniyle tutuklanan manchester united’ın efsane, Everton’un da yeni transfer yıldızı Wayne Rooney evliliğinde sona çok yaklaşmıştı ancak eşi Coleen Rooney ona son bir şans verdiğini açıklamıştı.

Bunun üzerine ikili arasında her ne kadar buzlar erimiş gibi dursa da çift arasında bir halen bir kırgınlık ve ayrılık riski var gibi duruyor. Eşinin bu sıkıntılı dönemine rağmen Coleen Rooney eşi Wayne olmadan Dubai tatili planı yaptığını açıkladı.

Hamile eş Coleen Rooney, Ekim ortalarında Dubai’ye gideceğini açıkladı ve üç oğlunun da kendisi ile birlikte geleceğini söyledi. Özellikle bu sene içerisinde birçok kez tatile çıkan Coleen Rooney bir kez daha ilerlemiş hamileliğine rağmen tatil seyahatlerine devam edecek.

İlginç yönü ise Coleen Rooney’in eşi Wayne olmadan tatile çıkacak olmasını tam olarak belirttiği tarihlerde Everton’un fikstürüne denk geliyor olması netleştirdi.

Coleen Rooney ayrıca verdiği bir röportajda eşinin çok kez buna benzer hata yaptığını belirtti ve bu onun son şansı dedi.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık