OFPOF

Chloe ve Charlotte Eşcinsel Olmadıklarını Açıkladılar

-
422
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Chloe ve Charlotte Eşcinsel Olmadıklarını Açıkladılar
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süre birlikte görüntülenen iki güzel yıldız birbirlerini beğendiklerini ve cinsel birliktelikte bulunamadıklarını belirtti.

24 Mayıs 2011 tarihinden bu yana yayınlanan Geordie Shore programı ile ün yapan Birleşik Krallık doğumlu 21 yaşındaki çekici TV oyuncusu Chloe Ferry özel yaşamında rahat durmamaya devam ediyor.

Daha öncelerde seks partilerinde görüntülenen ve günlerce magazin dünyasından düşmeyen güzel yıldız Chloe Ferry bu sefer de, Geordie Shore, Biri Bizi Gözetliyor ünlüler, The Charlotte Crosby Experience, Geordie Shore: Big Birthday Battle programlarından tanınan 27 yaşındaki güzel yıldız Charlotte Crosby ile yaşadığı eşcinsel ilişki ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde ikili gece hayatında ve özel yaşamlarında sık sık birlikte görüntülenmişlerdi ancak şu an aralarının yeniden açıldığını ve bu ilişkiyi beceremediklerini itiraf ettiler.

Chloe ve Charlotte'un kısa ömürlü romantizmi sadece iki gün sürdü ve yakın çevrelerinin bunu bilmesine rağmen de saklı tutuluyordu.
Geordie Shore yıldızı Chloe Ferry şu şekilde ayrılık açıklamasında bulundu;

"Charlotte Crosby ile mükemmel anlaşıyorduk, hatta birlikte zaman geçirmekten de zevk alıyorduk. Beraber bir şeyler paylaşıyor, geziyor ve yemeklere çıkıyorduk. Ancak yatağa girdiğimizde ikimiz de eşcinsel olmadığımızı ve aslında bu ilişkiyi yürütemeyeceğimizi anladık."

Kaynak: ecelebrityfacts.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık