OFPOF

Charlotte Crosby ve Stephen Bear Yeniden Birlikteler

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Charlotte Crosby ve Stephen Bear Yeniden Birlikteler
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yakın zamanda ayrılan çift yeniden birlikteliğe başladı ve bir müjdeli haber de MTV'den geldi.

North London, Londra doğumlu 27 yaşındaki yakışıklı TV ünlüsü Stephen Bear ile Sunderland, Birleşik Krallık doğumlu 27 yaşındaki güzel TV ünlüsü Charlotte Crosby yeniden birlikteliklerini açıkladılar. Geçtiğimiz haftalarda ikili bir açıklama ile birlikteliklerini sona erdirdiklerini açıklamışlardı ve bu da hem hayranları hem de takipçileri tarafından şok bir şekilde karşılanmıştı. ünlü çifti çok fazla takip eden var ve her iki ünlü de televizyon kişilikleri ile birer vazgeçilmez olmayı başarmışlardı. Ancak onları sevenler için iki mutlu haber birden geldi. Birinci Twitter hesaplarından yaptıkları açıklama ile yeniden birlikte olduklarını açıklamaları oldu bir diğeri de ikilinin yeniden bir TV programında yer alacaklarını açıklanması oldu.

Big Brother programında kazanan olan Bear, ayrıca birlikteliğini sürdürdüğü Charlotte Crosby’nin çizdiği bir resmi de resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşarak birlikteliklerinin ilk ipuçlarını vermeye başlamış oldu.

Bunun üzerine Resmi MTV hesabı Bear’in yarı çıplak bir videosunu paylaştıktan sonra "Bazı heyecanlı haberler için hazır mısınız? Geri sayım başladı!” haberini duyurması ile birlikte ikilinin yeniden bir programda birleşeceği düşünüldü.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık