OFPOF

Celine Dion, İnternetin En Tehlikeli Ünlü İsmi Seçildi

-
464
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Celine Dion, İnternetin En Tehlikeli Ünlü İsmi Seçildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İnternette Celine Dion'un ismini aramadan önce iki kez düşünmek gerekiyor, IFL Science tarafından ünlü şarkıcı internetin en tehlikeli ismi olarak seçildi.

Celine Dion'un ismini daha önce internette arattınız mı? IFL Science tarafından yapılan yeni araştırmaya göre, "Nothing Broken but My Heart" şarkıcısı en tehlikeli ünlülerin listesinde bir numaraya ulaştı. ünlü şarkıcının arkasında ise Avril Lavigne yer alıyor. "Nobody’s Home" şarkıcısı listeden ikinci sırada bulunuyor.

Celine Dion şarkılarını İtalyanca, İspanyolca, Almanca, İngilizce ve Fransızca gibi çeşitli dillerde kaydetti. Albümleri karışık eleştirel yorumlar aldı, "My Heart Will Go On" şarkıcısı internetteki en çok aranan ünlülerden biri haline geldi. Dion onlarca ödül aldı ve dünya çapında 250 milyondan fazla satış rekoruyla ABD'de üçüncü en çok satan kadın sanatçı oldu.

McAfee bir blog yazısında, bilgisayar korsanlarının insanların çevrimiçi oyuncuları ve aktrisleri ararken neyi aramak istediğini bildiklerini söyledi. Hayranlar genellikle şöhret dedikodularını ve en sevdikleri şarkıları arıyorlar. Hatta yıldızların kişisel bloglarına ve sosyal medya profillerine de ulaştılar.

Hackerlar, ünlü bloglar ve sosyal medya siteleri içerisinde sinsi tehditler altında örgü yaptılar. Maalesef, Celine Dion internetteki en tehlikeli pop şarkıcısı oldu. Arama motorunun kara deliği PC'nizi veya cep telefonunuzu virüslere ve kötü amaçlı yazılım riskine sokabilir.

 

kaynak: inquisitr.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık