OFPOF

Cara Delevingne, Bir Krem Markasının Yüzü Oldu

-
383
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cara Delevingne, Bir Krem Markasının Yüzü Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

25 yaşındaki ünlü manken kırışık önleyici krem tanıtımı çekimlerinde görüntülendi.

Hammersmith, Londra, Birleşik Krallık 12 Ağustos 1992 doğumlu İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne modellik çekimlerinin yanı sıra, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Kağıttan Kentler, Suicide Squad ve Anna Karenina gibi filmlerde aldığı roller ile de adından çok kez bahsettirmeyi başarmıştı. güzel model bu sefer de Dior isimli bir markanın kırışık önleyici kremleri için poz verdi ve uzun süreli bir anlaşma yapıldığı belirtildi. Çekimlerin yalnızca bu krem üzerine olmayacağı belirtildi ve yakın gelecekte başka ürün tanıtımlarında da Cara Delevingne’in poz vereceği belirtildi.

İlk olarak deri montu içerisinde yarı çıplak poz veren ve yalnızca elinde kremi tutan güzel yıldız elinin yanındaki dövmesi ile de aykırı bir çizgi çizmeyi başardı. İkinci pozu ayakta veren Cara Delevingne yine yarı çıplak şekilde yalnızca deri ceketinin yarı çıplak vücudunu örtmesine izin verdi.
Güzel model çekimler sonrasında verdiği röportaj ile de bu kremin yaşlanmanın ilk belirtilerinin ortadan kalkacağını iddia ederken bu tarz pozlar vermekten hoşlandığını ve kendini daha güçlü hissettirdiğini açıkladı.

Cara Delevingne, Bir Krem Markasının Yüzü Oldu-najs1y833z

Kaynak: thesun.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık