OFPOF

Camila Cabello İlk Parçasını Tanıttı

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Camila Cabello İlk Parçasını Tanıttı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fifth Harmony’den ayrılan Camila Cabello, ilk tek başına çalışmasının ürünü Crying in the Club’ı tanıttı.

Fifth Harmony müzik grubundan ayrılması ile hem Fifth Harmony hayranları hem de Camila’nın bireysel hayranları şoka uğramıştı. Bu ayrılıktan sonra müzik yaşamına tek başına devam etme kararı alan güzel şarkıcı Camila, ilk defa tek bir çalışma yayınlamanın heyecanı içerisinde. "Crying in the Club” ismini verdiği parçanın fragmanı yayınlandı.

Camila "Crying in the Club” ismini verdiği parçayı 2017 Billboard Müzik Ödülleri'nde ilk kez müzik dünyası ve hayranları ile paylaşacak. Şimdiden çok heyecanlı olduğunu belirten Camila, kısa videolar halinde sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram üzerinden de hayranlarına seslendi ve çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Sözleri hakkında da bilgi veren Camila, bu sözleri ne durumda yazdığını ve nasıl yazdığını ise şu şekilde açıkladı; "Albüm içerisindeki parçaları bir otel odasında ve banyoda yazdım. Her vakit buldukça zaman ayırdım. O zaman tamamen kırgındım. Üstelik kendime de kızıyordum çünkü 6 ay boyunca hiç söz yazmamıştım."

"Çünkü kendimi hiç hazır hissetmemiştim ve bazı hisler olmadan da yazabileceğime inanmıyordum. Ardından doğru zaman geldi ve yazmaya başladım." dedi.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık