OFPOF

Brooklyn Beckham ve Chloë Grace Moretz Yeniden Beraber

-
491
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Brooklyn Beckham ve Chloë Grace Moretz Yeniden Beraber
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süre önce adı Madison Beer ile anılan Beckham ailesinin en büyük ferdi eski aşkına yeniden döndü.

ünlü David ve Victoria Beckham ailesinin en büyük ferdi olan Brooklyn Beckham, aşk dünyasında yaramazlıklar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisinde genç ve güzel şarkıcı Madison Beer ile birlikte olduğu dedikodularının çıkması ve ikilinin beraber baş başa bazı yemek etkinliklerine ve alışverişe katılması ile birlikte bu iddialar doğrulanıyor derken, Madison Beer tarafından bir yalanlama gelmiş ve onların yalnızca iyi vakit geçirdiklerini belirtmişti. Hatta müzik dünyasında daha da başarılı olabilmek için çalışmalar ve eğitimler aldığını belirten Madison Beer, şu an için herhangi bir ilişkiye değil sadece müzik kariyerine odaklanmak istediğini belirtmişti.

Bunun üzerine Brooklyn Beckham bir süredir herhangi bir kişi ile samimi bir şekilde görülmemişti, ta ki film kariyerine 2004 yılında 7 yaşındayken başlayan ve Dehşet Sokağı, Aşkın Günü, Saftirik Greg'in Günlüğü, Göster Gününü, Kanıma Gir, Hugo, Karanlık Gölgeler, Göster Gününü 2, Carrie: Günah Tohumu filmleri ile ün yapmış 20 yaşındaki güzel aktis Chloë Grace Moretz ile görüntülenene kadar.

Daha öncelerde de bir sürelik birliktelik yaşayan ikili aralarındaki buzları eritmişe benziyor ve yeniden birlikte olma sinyali veriyor.

sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram üzerinden birlikte eğlenceli pozlar ve videolar paylaşan ikili için yakın bir kaynaktan yeniden birlikte olmak istediklerini ve şu ana kadar da tüm konularda anlaştıklarını ve mutlu olduklarını belirtti.

Kaynak: mirror.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık