OFPOF

Brad Pitt Durumunun İyiye Gittiğini Belirtti

-
344
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Brad Pitt Durumunun İyiye Gittiğini Belirtti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Angelina Jolie ile ayrılma aşamasında olan Brad Pitt sıkıntılı günleri geride bıraktığını belirtti.

ABD'li oyuncu ve film yapımcısı Brad Pitt, 2004 yılında ABD'li oyuncu, film yapımcısı ve hayırsever Angelina Jolie ile hayatını birleştirmişti. İkili bu evlilik ile birlikte 6 çocuğa sahip olmuş ve her zaman olduğu gibi uzun bir süre hem evlilikleri hem yaşantıları, hem hayırsever hareketleri hem de oyunculukları ile dünya magazin gündeminden bir an olsun düşmemişlerdi.

Ancak uzun süredir ikilinin arası oldukça açılmıştı ve boşanma kararı almışlardı. Şu an resmi olarak hala evli olan ikilinin aralarındaki buzları da eritmeye başladığı iddia ediliyor. Brad Pitt ilk zamanlarda sıkıntılı günler yaşadığını belirtmiş, içki içmeyi fazlasıyla arttırdığını söylemiş ve kötü günler geçirdiğini, eve girmek istemediğini ve başka yerlerde kaldığını itiraf etmişti.

Ardından ise ikili için en önemli konulardan biri olan çocukları ile ilgili gelecekte sıkıntı yaşamaları endişeleri doğmuştu. Angelina’nın hayırseverlik uğruna dünyayı turlaması ile çocukların başka kimselere emanet edilmesi Brad’i kızdırmıştı. Şimdiler ise Brad’in Angelina’ya yakın bir eve taşınmaya başladığı belirtildi.

Brad kötü günleri geride bırakmış gibi görünüyor ve hayranları ile de devamlı olarak sohbet içerisinde bulunuyor. Çocuklarının kendisinin her şeyi olduğunu belirten Brad, bu sıkıntılı süreci atlattığını ve artık iyi olduğunu da belirtti.

Kaynak: eonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık